wtorek, 9 września 2014

Rozdział 4*(Ważna notka pod rozdziałem !!!!)*

*Letty POV*
Po tym jak Harry mi się przyznał że mnie kocha to po prostu omieniałam z wrażenia. Po prostu muszę przyznać że jestem szczęśliwa z nim. Moje myśli zostały przerwane przez Harrego który szedł w moim kierunku z uśmiechem na twarzy jakby usłyszał jakiś dobry żart. Nie mogłam oderwać od niego oczu tych perfekcyjnych zielonych. Nagle poczułam czyjąś dłoń na moich ramionach i odsunęłam się jak poparzona i ten ktoś zaczął się śmiać .To Harry. Moja twarz nagle się zrobiła czerwona ze złości i chciałam go uderzyć, ale moja ręka została złapana przez niego , zaczął mnie uspakajać ale niestety mu się nie udało bo go uderzyłam w ramię drugą ręką ten się tylko uśmiechnął do mnie.
-Ała to bolało-krzyknął z śmiechem
-To było mnie nie straszyć .
-Aha to bardzo cię przepraszam kochanie.
-Ok. ale mnie już więcej nie strasz.
-Dobrze, obiecuję. Ale trzeba ci przyznać że się pięknie złościsz
-Debil.
-Też cię kocham.
Jeszcze się tak przez chwilę się tak z Harrym przekomarzałam i po chwili usłyszałam dzwonek na lekcję i poszłam w stronę klasy do której weszłam a tuż za mną szedł Harry który zaczął się na mnie się gapić jak zaczarowany . Zajęłam miejsce przy oknie i czekałam aż znów minie 45 minut .

*Harry POV*
Gdy z Letty zająłem miejsce przy oknie to przez dłuższą chwilę nie mogłem oderwać od niej oczu. Po prostu ją kocham, jest całym moim światem i zrobię wszystko żeby nikt nas nie rozdzielił. Nagle z moich myśli wyrwał mnie nauczyciel który spojrzał na mnie jak bym coś złego zrobił. Na szczęście mnie tylko upomniał żebym uważał na jego zajęciach i znowu spojrzałem na nią i patrzyłem jak cos tam skrobie w zeszycie .Byłem zaczarowany patrząc na nia a ona tylko rzuciła mi krótkie spojrzenie i się zaczeła uśmiechac  pod nosem. W pewnej chwili złapała mnie za moją dłoń, splatając nasze dłonie, byłem zaskoczony tym co zobaczyłem na własne oczy. Nie mogę naprawdę uwierzyc że jestem z Letty , przy tej której teraz siedzę. Naszą romantyczną chwile przerwał dzwonek na przerwę i udaliśmy się w stronę wyjscia ze szkoły i gdy doszliśmy do parku nagle Letty mnie przyciągnęła do siebie i połączyła nasze wargi w namiętny pocałunek.
_________________________________________________________________________________

I jest mój obiecany rozdział.Mam nadzieje że się spodobał.
  
*UWAGA!!!!*
Chcę was poinformować że rozdział się pojawi dopiero 15.09.2014(poniedziałek). Dlaczego?,ponieważ idę na ślub mojego wujka i dlatego będzie duże opóźnienie bo chciałabym wstawić w niedziele ale nie mogę i dlatego takie opóźnienie.Bardzo was przepraszam.

PRZECZYTAŁEŚ/AŚ---->SKOMENTUJ=MOTYWACJA


1 komentarz:

  1. Strasznie krótkie xD Hm, widzę, że mamy szablon z tej samej szablownicy :D
    Świetne *-*
    Czekam na nn ♥ ♥
    http://the-last-two-months-fanfiction.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń