wtorek, 21 kwietnia 2015

Rozdział 12*Harry POV*
Luke ?! Serio?! Boże jak ja go dawno nie widziałem już myślałem że go nigdy nie zobaczę . To było jakieś  5 lat temu , a przyjaźnimy się od piaskownicy i nasze drogi rozeszły się jak wyprowadziłem się do Londynu i od tego czasu nie mieliśmy ze sobą kontaktu myśląc że on zapomniał o mnie a teraz stoi pod moimi drzwiami . Rzuciłem się na niego jak dziki obejmując go bratersko , wpuściłem go do domu a Letty patrzyła się na nas jak na dziwaków. Zapoznałem Letty z Hemmings’em , uścisnęli sobie dłonie , weszliśmy do salonu a ja zacząłem się wypytywać co tam u niego . Opowiedział mi że miesiąc temu się tu przeprowadził bo chce tu skończyć studia itp. Po chwili spytał się czy ja chcę z Letty wpaśc do niego któregoś dnia ,zgodziliśmy się , napisał mi swój adres na kartce i wręczył mi ją ,jeszcze mu powiedziałem o moich zaręczynach z Letty ,Luke się trochę się zdziwił a po chwili mi pogratulował .Odprowadziłem Luke’a  do drzwi krótko się z nim żegnając  i znikł z pola mojego widzenia , zamknąłem za nim drzwi ,wróciłem z powrotem do salonu gdzie siedziała Letty.
*Letty POV*
Gdy tylko Harry pojawił się w salonie chciałam wrócić do wczorajszej rozmowy ale zrezygnowałam bo jeszcze by pomyśli że jestem podejrzliwa albo jeszcze gorzej nawet nie chce o tym myśleć bo ta cała sprawa z tym nagłym jego wyjściem z domu zaczyna mnie to męczyć ale jednak nie daje mi to spokoju wciąż mam wrażenie że on coś przede mną ukrywa muszę się jakoś dowiedzieć co było przyczyną lub co on zrobił takiego że nie chce ze mną o tym rozmawiać. Nie minęła minuta a zadzwonił mój telefon , na wyświetlaczu wyświetliła się moja przyjaciółka Lily odebrałam i przez 2 godziny z nią gadałam . Jak skończyłam rozmowę to złapałam się za głowę , nie wierząc  w to że naprawdę z nią gadałam szczerze nie miałam z nią kontaktu odkąd zmieniłam liceum a przyjaźnimy się od dziecka a tu nagle po 2 latach do mnie zadzwoniła z prośbą bym się z nią spotkała , zgodziłam się i wzięłam tylko klucze z torebką , wyszłam z domu kierując się do kawiarni tam gdzie się umówiłyśmy . Wchodząc do niej zauważyłam Lily machającą do mnie , podeszłam do niej siadając obok niej obściskując się z nią , oderwałam się od niej i zaczęłam z nią gadać o Harrym , o zaręczynach , o tym że poznałam jego starego przyjaciela Luke’a. Lily jak to usłyszała to mi bardzo pogratulowała oraz żebym ją umówiła z Lukiem, ech ta Lily nic się nie zmieniła jest tą sama zwariowaną , szaloną , uśmiechniętą dziewczyna jak kiedyś. Wyszłyśmy  z kawiarni to zauważyłam że nadchodzi…..
PRZECZYTAŁEŚ/AŚ---->SKOMENTUJ=MOTYWACJA
Chciałam bardzo was przeprosić za opóźniony rozdział miałam na głowie poprawę z matmy którą musiałam koniecznie zaliczyć ale jak zwykle mi się nie udało i jest mi z tego powodu smutno . Mam nadzieje że mi wybaczycie ten poślizg . Do następnego kochani . Jak myślicie kogo mogła Letty zauważyć ?
Wasza Hazza loveJB

2 komentarze:

  1. zostałaś nominowana do LBA więcej informacji u mnie ->http://famous-boy-hs.blogspot.com/2015/04/liebster-blog-awards.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli chcesz, aby twój blog został zrecenzowany to zgłoś się do nas! :)
    Pozdrawiamy, Recenzowisko
    http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń